Witaj, świecie!

Witaj w WordPressie. To jest Twój pierwszy wpis. Zmodyfikuj go lub usuń, a następnie rozpocznij blogowanie!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Witaj, świecie!

  1. Pan WordPress pisze:

    Cześć, to jest komentarz.
    Aby skasować komentarz po prostu zaloguj się i wyświetl komentarze do wpisu, gdzie znajdują się opcje ich edycji oraz usuwania.

  2. Z branżą SEO jestem związana od 2005 r. Od tej pory zajmowałam się zarówno dużymi serwisami z najbardziej konkurencyjnej tematyki (więcej na ten temat na stronie marta.gryszko.pl w zakładce Doświadczenie zawodowe), serwisami firmy INFEO (w tym m.in. e-korepetycje.net ), jak i sklepami internetowymi oraz stronami firmowymi z różnych branż. Obecnie jestem partnerem w Wake App Sp. z o.o. – twórcy narzędzi SeoStation.pl i Brandle.pl . Dotychczasowe doświadczenie przy zróżnicowanych stronach pozwoliło mi dostosować zawartość kursu do potrzeb osób, które – tak jak ja kiedyś – potrzebują wprowadzenia w temat pozycjonowania i które być może w przyszłości również będą się tym zajmować zawodowo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>